המלצות

strip2

המלצות

ד"ר גרובר היקר אתה "מציל הנפשות" שלי הגעתי אליך שבורה, כואבת לאחר מסע ארוך ממטפל למטפל בחפשי מזור לכאבי.
חנה כהן

 

 


תודה שהצלת אותי מסכין המנתח! תודה שהיית סבלני, קשוב ולא הפסקת להתבדח תודה שהפכת בחור כפוף ומושפל שפניו לרצפה לבחור זקוף, תמיר ושוב מלא גאווה
יוסי ציפורי

 

 


רציתי להודות לך על היחס והטיפול הנאות.
ולספר לך שהאני הפסקתי את הטיפול במרפאתך כיוון שמצבי השתפר בצורה מדהימה
יורה קיש

 

 


"רוצה אני לשתף אתכם בסיפור הצלחה בשיטת הטיפול של ד"ר גרובר. לפני כשנה סבלתי מכאבי גב חזקים והחלטתי ללכת לסדרת בדיקות ובירורים וביקרתי אצל רופא מומחה בתחום רפואת הגב. שם התברר לי בבדיקת הסי-טי שפרצתי את הדיסק, עוד נאמר לי שהדרך היחידה לטיפול בבעיה היא לעבור על שולחן הניתוחים, לשמחתי הרבה לא אצתי לשמוע בעצה זאת וחיפשתי פתרון אחר לבעיה. דרך סניף קופת החולים שלי נודע לי על שיטת הטיפול שד"ר גרובר פיתח עבור אנשים עם בעיות גב למיניהם (שיטת המתיחות). האמת, שהייתי קצת סקפטית ועם קצת חשש לגבי שיטת הטיפול והצלחתה ובכל זאת ניגשתי למרפאה ולשמחתי גיליתי צוות אדיב, נחמד, מסביר ומרגיעה ועושה הכול למען הרגשתך הטובה. ד"ר גרובר ליווה אותי לאורך כל הטיפולים שביצעתי והתוצאות לא אחרו להגיע וכבר בסדרת הטיפולים הראשונים הרגשתי בשינוי ובשיעור לטובה במצבי. ברצוני לנצל במה זאת להמליץ לכל אדם שחושש ומתלבט בקשר לדרכי הטיפול, הגישה הרפואית ותוצאותיה של השיטה, ללכת, להתרשם, לנסות ולהיווכח ממרפאתו. אני שמחה שנפל בחלקי להיות מטופלת שלו ומודה לו ולצוות המרפאה על השינוי והשיפור במצב".
יפה כהן


"הגעתי למרפאה של ד"ר גרובר במאי 2009 עם פריצת דיסק חריפה במצב שבו לא יכולתי לשבת על כיסא או ללכת יותר מ- 3 צעדים ברצף ועם נטייה הצידה של הגב של כ- 30 מעלות..."
אמיר גיל

 

 


"אני סובלת שנים מכאבי גב המקרינים גם לרגליים, הצעות המומחים אליהם פניתי היו מזריקות ועד ניתוחים. לפני כ- 3 שנים הכרנו ולאחר הבחנה של שתי פריצות דיסק שכנעת אותי לעבור טיפול של מתיחות במכשיר "הפלאי" שלך במרפאת הכאב שלך."
סימה גל, אור יהודה

 


"בעזרת הטיפולים אצל ד"ר גרובר הצלחתי לחזור ולעמוד ישר, לחיות ללא כאבים ולהימנע משני ניתוחי הגב שהייתי צפוייה להם."
פסיה חנן

 

 


"אני סובלת מפריצת דיסק ב- 3 חוליות בגב התחתון שגורמת לכאבים המקרינים לרגל שמאל בעיקר. תחושת נימול וכאבים לאורך השוק והירך."
ניצה דהן

 

 


"אין מילים שמספיקות לפאר כמה השתנו חיי מרגע שהגעתי למרפאה לאחר פניות רבות לרופאים שונים אשר הפנו אותי לניתוחים וטיפולים אשר לא הבינו פרי"
יוכי מוגרבי

 

 


"הננו זוג בני 65 והגענו למרפאתך בעקבות בעיות גב חמורות שמנעו מאיתנו לעשות את הפעולות היומיומיות כמו הליכה, עמידה ממושכת על הרגליים, ישיבה - כל פעולה כזאת גרמה לכאבים חזקים ואי נוחות"
יורי וזינה איבגקיצקי

 

 


"ברצוני להביע את שביעות רצוני מהטיפולים שקיבלתי במרפאתכם במכשיר הייחודי לגב התחתון"
ניסים מגריסו

 

 

 


"ברצוני לציין לשבח את יחסו וטיפולו הנאמן, המסור והמקצועי של דר' גרובר אשר טיפל בבעלי בחודש האחרון במכשיר ה- Vertetrac עקב פריצת דיסק קשה. טיפול זה חשוב ויכול למנוע הידרדרות במצבם של חולים אלו ולעתים אף למנוע ניתוחים ופעולות כירורגיות מסובכות."
משפחת יעקובי


"...התחלתי לקבל אצל דר' גרובר טיפולים ע"י המכשיר Vertetrac - המיוחד - פרי יצורו - ולשימחתי חלה הטבה ניכרת..."
יוסף רוטנר, בני ברק


"ברצוני לציין שטופלתי אצל ד"ר גרובר במכשיר המתיחה המיוחד והייחודי Vertetrac, בזמן היותי סובל מבעיות גב, וזה עזר לי לחזור לתפקד תוך זמן קצר ביותר".
אלברטו אמרגו, יו"ר לשעבר של מועצת עובדי מרכז רפואי רבין


"ברצוני להודות לך מקרב הלב והצוואר על שהצלת אותי מכאבי תופת... הדבר היחיד שה-צ-י-ל אותי אותי באופן טוטאלי היה המכשיר בו טיפלת בי – בסה"כ 3 פעמים... בכל מקום, שאני שומעת על אדם הסובל מכך- מיד אני . שולחת אליך, כולל שבחים, להציל עוד נפש מישראל".
שרי מילך


"הופניתי לדר' גרובר אחרי כמעט 3 חודשים שסבלתי כאבים עזים ולמעשה לא הייתי מסוגל לתפקד. הוא התקין לי מכשיר מתיחה על המותניים Vertetrac - אשר איתו צעדתי במשך חצי שעה. יומיים לאחר מכן הרגשתי הקלה עצומה בכאבים והתחושה חזרה אלי לרגליים אין לי ספק כי מכשיר זה עוזר באופן קיצוני".
מרדכי בן-דוד, גבעת שמואל


"למרבה המזל חתני חיפש דרך האינטרנט מידע שיכול לעזור לי ובמקרה נתקל באתר שהכיל מידע אודות דרכי הטיפול במכשיר ה- Vertetrac. בתחילה הייתי די ספקנית לגבי הסיכוי להצלחה אולם לאחר סידרה של 4-5 טיפולים התוצאות לא איחרו לבוא ואני גאה לספר שכעבור חודשיים אני מרגישה נהדר ומצליחה לתפקד היטב אני ממליצה בחום לכל אדם שעובר חוויה לא נעימה כזאת של פריצת דיסק לתת צ'אנס לטיפול אותו עברתי".
זמירה אלוני, תל-אביב


"כיום אני בהתקפה של כאבי גב תחתון, ניסיתי את המתיחה במכשיר ה- Verterac ואכן הרגשתי הקלה מיידית זאת אומרת יכולתי לעלות במדרגות בלי כאב, במשך ½ שעה שהלכתי עם המכשיר חיפשתי את הכאב שהיה לי. אחרי הטיפול השני אני מרגיש משוחרר מה שלא הייתי מרגיש משוחרר בכל טיפול אחר שאני מכיר."
דוד מועלם