טיפולי גב

מכשיר ה-VERETRAC המאפשר מתיחה ב-3D. כאשר המתיחה מבוצעת ישירות על גב החולה במצב עומד ולא שוכב יתרון משמעותי הואיל וחלק מכוח המשיכה בעת המתיחה מופעל באופן ישיר.

VERETRAC המכשיר מייצר מתיחה אפקטיבית בכוח המהווה עד חצי ממשקל גוף החולה תוך כדי ביצוע מתיחה ישירות על עמוד השדרה המותני (עד כ- 40 ק”ג על כל צד) במהלך המתיחה נתן להגביר את רמת המתיחה לפי הרגשת החולה כאשר וקטור המתיחה פועל בו זמנית מ 2 צדי הגב ללא החיכוך, באמצעות כוח הפונה כלפי מעלה לאורך המבנה של עמוד השדרה כתוצאה מכך בעת המתיחה מופעל לחץ שלילי INTRA DISCAL(בין חולייתי) היוצר ואקום, שגורם לשאיבת המעטפת הרכה.

המכשיר ה- VERETRAC מאפשר מתיחה אסימטרית בגבהים שונים ולא מקבילים משני צדי עמוד השדרה של החולה.

הטיפול מתאים לבעיות גב הבאות:

  • בעיית פריצת דיסק מותני או בלט דיסק.
  • בעיית גב על רקע Facet joint או במפרקים בין החוליות
  • בעיות גב על רקע של שינוים דגנרטיביים
  • בעיות גב על רקע של הצרות המרווח בין החוליות בשל פריצת דיסק
  • סקוליאוזיס אצל מטופלים מבוגרים והן של ילדים מתבגרים
  • פגיעות ספורט בגב

מדובר בטיפול קצר ויעיל של 30 דקות כל טיפול ,כאשר המטופל אינו נזקק לאישפוז, תרופות או היעדרות מהעבודה המטופל חופשי להתנייד בזמן הטיפול לבצע מתיחה אקטיבית והעובדה שהטיפול נעשה תוך כדי תנועה משפרת את ההרגשה של החולה ופועל האופן מיטיב על מצב רוחו של המטופל שלעיתים חש חרדה מעצם ההגבלה בתנוחה ממנה סובל בשל כאבי הגב.

המכשיר קטן וקומפקטי, קל לנשיאה, פשוט לשימוש וידידותי, וללא האי-נוחות והסרבול הכרוכים במכשירי מתיחה אחרים הקיימים כיום בשוק. מכשירי מתיחה אלו, ביניהם מכשירי המתיחה הגדולים והמתוחכמים והיקרים ביותר, המחייבים את המטופל לשכב על מיטה או על שולחן מתיחה, ולהיות רתום אליו ללא יכולת תנועה במשך כל זמן הטיפול. לרוב, בשל אופן רתימתם לגוף מכשירים אלו אינם מסוגלים לייצר כוח אפקטיבי דיו שיגרום להגדלת המרווח הבין חולייתי וכמובן אינם מאפשרים ביצוע תרגילים אקטיביים המאיצים את הריפוי והשיקום.

צילומי רנטגן לפני ואחרי טיפול

צילומי MRI ולפני ואחרי טיפול